Bayrak Direği

0
Share

Bayrak Direği

20121229185002-bayraklar-web

MPM_8271

Bayrak Direği

Bayrak direkleri, bayraklarla beraber imalatı yapılarak kullanılan ve en çok göze çarpan en önemli aksesuarlardır ve bundan dolayı da bayraklarla birlikte kullanılan aksesuarlar oldukça önemlidir. İster masa üzerinde, isterse de protokolde gösterilecek olan bir bayrağın görünümünü en iyi şekilde bayrak direkleri tamamlar, bunun yanı sıra da, şık ve sağlam bir görünüme kavuşmalarını sağlarlar.  Bayrak direği imalatçısı olan bir firmanın bayrak direği üretiminde dikkat etmesi gereken pek çok unsur vardır. Kullanıldığı yere göre ve kullanılış biçimine göre imalatı yapılan bayrak direkleri pek çok farklı tip ve boyutta olabilir. Bayrak direklerinin sahip olmaları gereken bir başka özellik ise, kolayca bulundukları yerden taşınabilir ve belirli bir bölgeye kolaylıkla montajlanabilir özellikte olmalarıdır. Bununla beraber, 3-5 metreler arasında uzunluğa sahip olan ve genellikle de dış mekânlarda görmeye alışkın olduğumuz bayrak direklerinin yanı sıra, üretimde kullanılan hammaddeden şekline, biçimine göre farklılık gösteren birçok bayrak direği çeşidi mevcuttur.

Bayrak Direği Çeşitleri

Kullanılış yeri ve amacına göre, masalarda kullanılan tekli, ikili, üçlü, dörtlü masa direklerinin yanı sıra, T tipi direk ve makam bayrağı olarak kullanılan ve genellikle krom ve pirinç olarak üretilen makam bayrak direkleri ve teleskopik bayrak direkleri gibi birçok bayrak direği seçeneği vardır. Okul tören direği olarak bilinen bayrak direği ise diğer bayrak direklerinden farklı olarak, birkaç önemli özelliğe de mutlaka sahip olmalıdır.  Paslanmaz çelik borudan imal edilmesi, rüzgâr, fırtına gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak sonsuz dönerli bir mekanizmaya sahip olması, içerden ipli sisteme sahip olması, dekoratif flanş gizleme kapağına sahip olması, uzun ömürlü olması gibi birçok faktör sayılabilir. Baskısı yapılan bir bayrakla beraber kullanılacak olan bayrak direklerinin sahip olması gereken özellikleri en iyi bilen firmalardan biri olan ve bayrak ürünleri denilince akla gelen ilk bayrak baskıcısı firmalardan biri olan Flamacı bayrak firması, bayrak aksesuarları, takım bayrakları, sopalı bayraklar, baskı yapılarak üretilen makam bayrakları, gönder bayrakları, masa bayrakları, yabancı devlet bayrakları, posterler, flamalar, afişler gibi pek çok ürünlerle uzun yıllar boyunca hizmet vermeye devam eden bir tecrübeye sahiptir. Bunun yanı sıra, sahip olduğu geniş müşteri portföyünden dolayı da oldukça iyi bir referansı olan Flamacı bayrak firmasında oldukça deneyimli bir personel kadrosu da görev yapmaya devam etmektedir. Ayrıca, Flamacı Bayrak firmasının kurumsal bir firma olmasında müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet vermesi de oldukça önemli bir unsurdur.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Bayrak Direği

Her geçen yıl bayrak direği üretimini daha da fazla olarak artıran Flamacı bayrak firmasının gitgide daha çok tercih edilmesinde etkili olan bir diğer faktör ise, kaliteli üretimin uygun fiyatlarla birlikte alıcıya sunulmasıdır. Bunun yanı sıra, Flamacı bayrak firması ürettiği bayrak direklerinde paslanmaz çelik gibi kaliteli madenler kullanarak ürettiği malzemenin uzun ömürlü olmasını hedefler. Ayrıca üretilen ürünü de alıcılara sorunsuz bir şekilde ulaştırarak satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sağlamış olur. Bu özelliği de bayrak direği üretimi denilince ilk akla gelen firmalardan biri olmasının nedenini tam olarak gösteren en iyi sebeplerden biri olmuştur. Bayrakçılık alanında Türkiye’de uzun yıllar hizmet vermiş olan Flamacı Bayrak firması, ürünlerini hazırlarken, kullandığı birinci sınıf malzemeler ve deneyimli uman kadrosuyla birlikte vermiş olduğu hizmet kalitesini her geçen yıl daha da artırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmış olan alanında uzman firmalardan biridir.

DSC029321

One Comment