Rollup

rollup-imalati
0
Share

Rollup

Rollup İmalatı Bizim İşimiz

Rollup imalatı belirli ölçüler doğrultusunda hazırlanarak reklam yapmak isteyen firmaların amblemlerini ve yazılarının bulunduğu reklam bayrağıdır. İstenilen doğrultularda rollup baskısı yapılarak kaliteli bir şekilde görsellik oluşturuluyor ve fuar, organizasyonlarda tanıtım amaçlı kullanılıyor. Şirketlerin ve firmaların tanıtılması için en geçerli ve uzun süredir kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Rollup bayrak genel olarak aynı ölçülerde hazırlanıyor. Bu alanlara gezmek, ticaret yapmak ve tanıtım yapmak için sık ziyaretler gerçekleştirilerek tanıtımı rahat bir şekilde gerçekleştiriyor. Rollup imalat için bizden anında bilgi alabilir, irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan bu baskı bayraklar kolay bir şekilde çanta ile taşınması mümkün bulunuyor.indir (2)

Rollup imalat işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştiren firmamız adını birden fazla referans sergilemiş olarak adını duyurmayı başarmıştır. Rollup bayrakçı olarak en kaliteli işlemlere tabi tutarak sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Büyük bir görsel sunum olacak olan bayraklarınızı sonrasında da rahat bir şekilde kullanma, istediğiniz yere taşıma fırsatlarını bulunuyorsunuz. Rollup İmalatçısı olarak sizlere kaliteli işler teslim etmek bizim işimiz. Reklamlarınızı ve sergilerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirmek için size büyük fırsatlar sunuyor.

Rollup Hangi Amaçla Kullanılmaktadır

Rollup firmaların ve şirketlerin büyük organizasyonlarda, fuarlarda ve sergilerde kendini tanıtmak amacıyla firmasının adı ve amblemleri ile hazırlanan rollup bayrak çeşitlerine denilmektedir. Rollup flama olarak da hazırlanmakta olan bu reklam bayrakları sizlere büyük bir reklam olacaktır. Rollup imalat işlemlerimiz son teknoloji ürünleri ve rollup baskı makineleri ile gerçekleştirilmekte olup, size kaliteli işler teslim etmekteyiz. Çantaları ile birlikte taşıması kolay olmakla birlikte çeşitli alanlara kolay bir şekilde taşıyarak kullanma fırsatlarını elde edebilirsiniz. Görsel zenginliği ile siz kendinizi yormadan kolay bir şekilde tanıtımınızı yapacağınız bu bayrakların rollup imalatçısı olarak işlerimizden her zaman gurur duymaktayız.

Rollup Bayrak Ölçüleri

İstediğiniz boyutlarda standart ölçülerimizden çıkmadan rollup imalatı yapıyoruz. İşlemleri en kaliteli sistemlerimiz ile gerçekleştirerek hataya yer vereden çalışıyoruz.

  • 60cm -180cm
  • 80cm-200cm
  • 85cm-200cm
  • 85cm-200cm iki taraflı
  • 100cm-200cm

Yukarda bulunan ölçülere göre üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Rollu Bayrak Üretiminde Dikkat Edilecek Noktalar

images (12)Sizin için güzel bir reklam sağlayacak olan rollup baskısı yaptırmak için kaliteli baskı yapan, zamanında teslimatını sağlayan bir firma arıyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz. En kaliteli boyaların ve kumaşların kullanılmasıyla güneş ışınlarına ve yağmura uzun süre dayanıklı rollup flama işlemleri gerçekleştiriyoruz. Rollup flama bayrakları istediğiniz zaman istediğiniz yere kolay bir şekilde taşınması için rollup flamacı tarafından özenle hazırlanıyor. İstediğiniz ölçülerin dışına çıkmadan sizin reklamınızı yapacak muhteşem bayraklar elde etme fırsatınız bizimle yakalayabilirsiniz. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde çalışmalarımızda hızlı ve kaliteli iş çıkarmak istiyoruz. Bunun içinde sizlere anında teslimatları gerçekleştirerek sizi de mağdur etmiyoruz. İstediğiniz zaman rollup bayrakçı olarak bizimle iletişime geçebilir siparişlerinizi ve istediğiniz tarihi bildirebilirsiniz. Sizin istediğiniz tarihin daha öncesinde teslimatımızı gerçekleştirerek olası durumları ortadan kaldırıyoruz. Rollup baskısı olarak bizlere güven vermeniz ve işlemlerinizi en kaliteli şekilde teslim almanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.


Rollup baskıcısı
olarak sizlere her daim hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizde bize güven sağlayarak tüm bayrak işlemlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Anında kaliteli hizmetlerimizi sizler için sağlıyoruz. Sizde muhteşem görsellikler ile reklamlarınızı yaparak müşteri kitlenizi artırmış oluyorsunuz. Rollup flamacı olarak sizde her daim bize ulaşma fırsatınız internet sitemiz üzerinde bulunan numaralardan ya da firmamızı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Roll Up Banner Ölçüleri
Roll up banner aşağıda ki ölçülerde üretilmektedir.
60cm x 180cm Roll Up Banner
80cm x 200cm Roll Up Banner
85cm x 200cm Roll Up Banner
85cm x 200cm çift taraflı Roll Up Banner
100cm x 200cm Roll Up Banner

 

 

 

Comments are closed.