Masa Bayrakları

0
Share

Masa Bayrakları

MASA BAYRAKLARI

Çalışma masaları genellikle karakterimizi, yaptığımız işle birlikte hayata bakış açımızı da yansıtan şahsi eşyalarınız arasında çok önemli bir yere sahiptir. Üzerinde genellikle ismimizi taşıyan güzel bir isimlik ve birlikte Sümen ve diğer gerekli kırtasiye ürünleri de bulunurken, elbette ki şahsi masalarda en güzel köşeyi her zaman için masa bayrakları almıştı. Masa bayrakları imalatı ülkemizde geniş kapsamlı bir sektör unsuru olarak işlevselliğini sürdürürken, bu konudaki toplumumuzun hassasiyeti bu sektörün canlı kalmasını en önemli etkenlerden biri olmuştur. Bayrak sevdalısı bir toplum olarak kendi bayrağımızı her yerde görmekten mutluluk duyduğumuzun da altını çizerek gerçekten bu konuda yapılan üretimlerin kalitesinin yüksek olmasını da daha iyi anlamış oluruz.1

Masa bayrakları için genelde saten kumaş tercih edilirken, baskıcı çalışmalarının da en verimli şekilde olması ve insanlara en güzel ürünlerin sunulması konusunda daha profesyonelce bir yaklaşımın desteklendiğini söylemek gerekir. Dijital bir baskı ile oluşturulmuş olan saten kumaş üzerine baskıcı çalışması yapılan bayraklar, gerçekten de masa bayrakları için en uygun üretim yöntemi olarak da karşımıza çıkacaktır. Bir de bu bayrağı taşıyacak olan direğin yapısı ve çok büyük önem taşımakla beraber, paslanmaz parlak metallerin tercih edilmesi masa bayrakları konusundaki üretimi daha kaliteli bir boyuta taşımıştır. İmalat konusunda işletmelerin masa bayrakları imalatı her zaman için kendi imalatçısı kalitesini yansıtırken, baskı kalitesi de bayrağın her zaman için daha iyi şekle girmesi konusunda yardımcı olmuştur. Serigraf baskısı ile üretilen standart ölçüleri ve normlara uygun olan masa bayrakları, ülkemizin bayrak kanununa uygun şekilde üretilip insanların kullanımına sunulan çok özel bir araç olarak da kabul edilebilir.

Çalışma masasının mobilya aksesuarları ve duruşu büyük önem taşımasına karşın, görselliğin insanlara sağladığı ve bıraktığı etki de ayrıca değerlendirilmelidir. Bunu düşünerek insanların kendi çalışma masalarının dizaynını bizzat kendileri yapması da ayrı bir önem taşırken, masa bayrakları bu düzende insanların en önemli tercihleri ve isteklerinin yansıtıcısı konumuna gelmiştir. Krom nikelaj kaplamalı direkler masa bayrağı kalitesini ön plana çıkarırken, çoklu seçeneklerde her zaman için insanlara değişik alternatifler sunum konusunda yardım etmiştir. Uluslararası girişimlerin ve işlemlerin yürütüldüğü ortamda, eğer aktif bir görev almışsanız çalışma masanız da bu donanıma sahip olmalıdır. Çoklu direklerin kullanımı da bu sayede daha etkin bir pozisyona gelirken, özellikle 5‘li ya da 6’lı gibi takım şeklindeki masa bayrakları direkleri üzerinde taşıdığı bayrakların baskısı ve baskı kalitesi ile birlikte gerçekten çok güzel bir anlam taşıyan bir sembol haline gelmektedir.

masabayrak7Farklı ülkelerin bayraklarıyla birlikte kendi bayrağımızın da en iyi noktada durması, bizim insanlara, dünyanın global yapısına ve gelişmişliği bakış açımızda gösterecektir. Tasarım ve geliştirme çalışmaları bu sektörde de gelişmiş baskıcısı ve çalışması şeklinde kendini gösterir ki özellikle yukardan askılı tel şeklindeki masa direklerinde çok ayrı bir görüntü kattığını ve özel bir durum sergilediğini unutmamak gerekir.

Baskı metotları masa bayrakları üreticilerinin en çok üzerinde durdukları konuları yansıtırken baskıcısı kalitesi her zaman ön planda tutulur. Burada kullanılacak metalin renk seçimi de yine müşteriye kalırken parlak metal renk tonları genellikle en çok tercih edilenler arasında yer almıştır. Baskısı mükemmel bir şekilde hazırlanmış olan masa bayraklarının üretimi konusunda ölçüler % 100 uyumlu olmalı ve gerçeğinin tamamen küçültülmüşü olarak kullanılacak olan bayraklar bu kaliteli direklere asılarak masalardaki yerini almalıdır. Ay ve yıldız baskı ölçüleri de tam oranlarında düzenlenip baskı yapılması, bayrak konusundaki en önemli gereklilikler arasında yer alır.

 

0

Comments are closed.