Okul Flaması

0
Share

Okul Flaması

Okul Flaması
Milli bayramlar ve törenlerin en önemli unsuru olan ve okulu temsil eden flama imalatında en önde gelen tecrübeli firmalardan biri. Okul flamalarında öncelikle göze çarpan özellik, elbette ki flamanın imal edildiği kumaşın türü, kalitesi ve göze hoş görünebilmesi olacaktır. Bunun yanı sıra, okul flamalarında göze çarpan bir diğer özellikte, flama üzerine baskısı yapılan görselin net bir biçimde yerleştirilmesidir. Bu nedenle de, flama konusunda tecrübeli bir firmadan yardım almak tabii ki çok önemlidir. Flama imalatı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Flamacı bayrak firmasından özenle seçilmiş kaliteli kumaşlar kullanılarak imalatı yapılan okul flamalarını istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Uzun süreli güneş ışınları ya da yağmur ve kar gibi zorlu hava koşullarına dayanıklı uzun ömürlü okul flamalarını istediğiniz ebatlarda kolayca sipariş verebilirsiniz.

 ataturk_kosesi1
Okul Flaması İmalatı İçin Sipariş Vermek İstediğinizde Okulunuzu temsil etmek için oldukça önemli görsel öğelerden biri olan ve içinize sinecek kaliteli bir flama sipariş etmek isterseniz, kolaylıkla sipariş verebilmeniz mümkün. Bunun içinse, internet üzerinden okulunuza ait flamanın resmini ve hangi boyutta olduğunu ve hangi renk tonlarına karar verdiğinizi belirterek sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Okul flaması üretimi konusunda tecrübeli bir flama imalatçısı olan Flamacı bayrak firması, okul flamalarının yanı sıra, bayrak, poster, masa bayrakları, gönder bayrakları, salon bayrakları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bayrak baskısı ve flama siparişlerini de özenle hazırlamakta. Bunun yanı sıra, okul flamasında şekil olarak sivri uç flama, kırlangıç flama ya da düz model flama gibi birçok çeşitte üretilerek okulunuzun ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmekte. Bunun yanı sıra, okul flaması üretiminde yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen dijital baskı ve empirme baskı türleri de flama üretiminde kullanılagelmekte. Okul flaması sipariş etmek isteyen yöneticiler için flamaların renk ve kalitesinin yanı sıra, diğer bir önemli özellikte uygun fiyatlar sunularak üretim yapılması.
İstediğiniz Her Boyutta Okul Flaması Bulmanız Mümkün
Okul flamalarında önemli olan özelliklerden biri de flamanın boyutunun ne olacağı elbette. Okul flamaları konusunda en iyi flama baskıcısı olan Flamacı Bayrak’ta,
40×100, 60×200,
40×120, 65×180,
40×150, 70×200,
50×100, 80×200,
50×120, 80×250,
50×150, 100×250,
100×300, 100×400,
150×400, 150×500
gibi bütün standart ebatlarda okul flaması üretimi de mümkündür. Bunun yanı sıra, verilen standart ebatlardan farklı olarak okul flaması siparişi vermeniz de mümkün. İstanbul’da hizmet veren Flamacı Bayrak firması, okullarda ihtiyacınız olabilecek her türlü bayrak, flama, poster ya da masa bayrakları üretiminde en çok tercih edeceğiniz firmalardan biri olmaya devem ediyor. Bunun yanı sıra, flamacı bayrak firması, müşteri memnuniyeti sağlama konusunda oldukça titiz davranan ve flama ve bayrak üretiminde satış öncesi ve sonrasında müşterilerine hizmet sunmaya devam eden köklü bir firma. Üstelik bu güne kadar çalışmış olduğu çok sayıda markaya verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı da çok sayıda referansı olan Flamacı bayrak firması, bayrakçılıkta yılların verdiği deneyime sahip oldukça kaliteli bir kuruluş. Okulunuzu temsil eden en önemli sembollerden biri olan ve daha çok iç mekânlarda kullanılan okul flaması konusunda ve daha pek çok imalat hizmetinde en uygun fiyat seçeneği sunan ve kaliteli hizmet veren Flamacı bayrak firmasına uğramanızda yarar var. Kısacası; kalıbı, renk kodu, pantonesi, boyası, baskısı, renk uyumu gibi flama imalatında başından sonuna kadar birçok konuda titizlikle çalışan Flamacı bayrak firması, aradığınız uzman bir bayrak imalat firması.

 

0

Comments are closed.