Bez Afiş

0
Share

Bez Afiş

afis-.-bez-afis

afis

Bez Afiş

Flamacı bayrak firmasının müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer alan ve gerek resmi, gerekse de resmi olmayan birçok kuruluşun bir tanıtım, bir ilan ya da yürüyüş, miting, gösteriler gibi pek çok farklı amaçlarla hazırladıkları ve meydanlarda kullanılan en renkli görsel öğeler olan bez afişler, geniş kitlelere hitap eden ve oldukça dikkat çeken unsurlar arasındadır. Bez afişlerin oldukça önemli olan diğer bir özelliği de göze hitap eden canlı renkler sayesinde hafızada daha uzun süre yer edebilmeleridir. Bu da afişlerin diğer reklam araçlarından daha önemli olmalarını sağlayan en önemli özellikleri arasında yer almaya devam etmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, geçmişten günümüze yüzyıllardır kullanılan afişler, gösteri meydanlarında da en çok kullanılan ve en çok etkili olan kitle iletişim araçlarından biridir. Bu kadar önemli görevlerin yüklendiği bez afişleri ise, uzman kişi ve kuruluşların hazırlaması sayesinde gösterdikleri etkinin süresi de doğal olarak daha fazla olmaktadır. Çok uzun bir geçmişi olan ve giderek sanatsal anlamda daha çok gelişme gösteren bez afişler konusunda afiş üretimini yapan firmanın da önemi oldukça büyük çünkü bez afişin başarısını belirlemek genellikle bu firmaların elinde olan bir durumdur. Öyle ki, günümüzde insanlar, görsellik açısından başarılı olan bez afişlerin imalatçısını merak etmektedirler. Bu da bez afişler konusunda uzman olan kişilerle çalışmanın önemini gözler önüne sermektedir.

Bez Afiş İmalatı

Hedef kitleye verilmek istenen bilgiyi en net ve en hızlı şekilde verebilmesi açısından oldukça önemli olan bez afişlerin imalatı konusunda uzun yıllar bez afiş işiyle uğraşmış ve bu konuda yaptığı çalışmaları referans gösterebilecek imalat yapan firmalarla çalışmak elbette ki istenilen etkiyi kısa sürede sağlayacaktır. Flamacı Bayrak firması, geniş kitleler üzerinde oldukça etkili olan ve bez afişte kullanılan kumaşın kaliteli olmasının yanı sıra, maliyet konusunda da oldukça uygun olduğundan dolayı da yoğun bir biçimde tercih edilen bez afişler konusunda yıllardır faaliyet gösteren en iyi imalatçı firmalardan biri arasında yer almaktadır. En dikkat çekici renk unsurlarının baskıcısı olarak Flamacı Bayrak firması, bez afişler konusunda kaliteli hizmet almak isteyen her türlü kuruluşa imkân sunuyor. Flamacı bayrak firmasında siparişler hazırlanmadan önce bez afişin boyutu, kumaş çeşidi, baskı tekniği gibi tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar kararlaştırılarak en iyi şekilde hizmet veriliyor. Üstelik tüm bu detaylı ve özverili çalışmanın sonucunda titizlikle üretilen bez afişler en uygun fiyat tarifesinde hazırlanarak her anlamda kişilerin ve kurumların menfaatleri gözetilmektedir.

Bez Afiş Tasarımları

Bez afiş flaması tasarımında en çok dikkat edilmesi gereken unsur, göz takılması gibi çok kısa bir sürede bile verilmek istenen mesajı en açık ve en hızlı bir biçimde karşı tarafa verebilmektir. Bu nedenle de bez afişler üzerinde baskıda kullanılacak olan illüstrasyon veya fotoğraf baskısı gibi görsel öğeler ve yazı boyutu oldukça önemlidir. Bütün bu özelliklerin farkında olan Flamacı Bayrak firması, bez afişlerin yanı sıra yıllardır masaüstü bayrakları, okul flamaları, yabancı devlet bayrakları, posterler, ülke-devlet bayrakları gibi pek çok konuda da deneyimli kadrosuyla uzun yıllar bayrakçılık alanında hizmet veren köklü bir kuruluştur. Bir bez afişte yer alan sloganın geniş kitlelere duyurularak istenilen etkiyi sağlamak, elbette ki yetenekle beraber tecrübe işidir. Flamacı bayrak firması da, bez afişler konusunda yılların verdiği tecrübeye dayanarak ortaya memnuniyet verici işler çıkarmaya ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaya devam eden bir firma olagelmiştir.

 

DSCN1457

0

Comments are closed.